Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pasiaki wracają do gry!!!

pasiak Kup szalik i kibicuj razem z nami! Wpłaty na konto stowarzyszenia i na najbliższym meczu Akademików. Więcej informacji w artykule.

Zgodnie z przed sezonowymi zapowiedziami, projekt RazemSilniejsi stawia na rozwój gadżetów. Kolekcję „Akademicy 16/17” otwiera powrót kultowego pasiaka, a więc gadżet, który musicie posiadać!

Jaki koszt?

Koszt „pasiaka” to 35 złotych, w ramach tej opłaty zyskujecie: jakość produktu, wspieracie nasz klub i dostajecie zajebisty szalik.

Kibice którzy wykupili karty RazemSilniejsi, zgodnie z obietnicą, otrzymują możliwość zakupy szalika za obniżoną cenę, 29 złotych. Ps. (Dziękujemy że jesteście z nami! O dojściu kart poinformujemy).

Jak się mogę zapisać?

Pierwszym sposobem, jest wpłata na konto Stowarzyszenia „Nasz AZS” – 42 2030 0045 1110 0000 0279 7120. W tytule przelewu wpisujemy: Imię i nazwisko i cel wpłaty, czyli np. „Jan Kowalski, dwa szaliki”

Pozostałe dane stowarzyszenia – KSK Nasz AZS 75-519 Koszalin, ul. Hanki Sawickiej 18a/5

Drugim sposobem, jest wpłata osobista w pubie Bazyliano (na przeciwko hali, po drugiej stronie ulicy obok pizzerii Grotta). Wpłaty przyjmujemy 6 listopada przed i po meczu z Asseco Gdynia w HWS.

Zapisy trwają do 8-go Listopada włącznie, a następnie wysyłamy zamówienie do czołowego producenta odzieży kibicowskiej w naszym kraju, jakość gwarantowana.

Czekamy na was!

  • agnieszkaaa

    A kiedy szaliki juz beda? I gdzie będzie mozna je odebrac?