Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Pasiaki wracają do gry!!!

pasiak Kup szalik i kibicuj razem z nami! Wpłaty na konto stowarzyszenia i na najbliższym meczu Akademików. Więcej informacji w artykule.

Zgodnie z przed sezonowymi zapowiedziami, projekt RazemSilniejsi stawia na rozwój gadżetów. Kolekcję „Akademicy 16/17” otwiera powrót kultowego pasiaka, a więc gadżet, który musicie posiadać!

Jaki koszt?

Koszt „pasiaka” to 35 złotych, w ramach tej opłaty zyskujecie: jakość produktu, wspieracie nasz klub i dostajecie zajebisty szalik.

Kibice którzy wykupili karty RazemSilniejsi, zgodnie z obietnicą, otrzymują możliwość zakupy szalika za obniżoną cenę, 29 złotych. Ps. (Dziękujemy że jesteście z nami! O dojściu kart poinformujemy).

Jak się mogę zapisać?

Pierwszym sposobem, jest wpłata na konto Stowarzyszenia „Nasz AZS” – 42 2030 0045 1110 0000 0279 7120. W tytule przelewu wpisujemy: Imię i nazwisko i cel wpłaty, czyli np. „Jan Kowalski, dwa szaliki”

Pozostałe dane stowarzyszenia – KSK Nasz AZS 75-519 Koszalin, ul. Hanki Sawickiej 18a/5

Drugim sposobem, jest wpłata osobista w pubie Bazyliano (na przeciwko hali, po drugiej stronie ulicy obok pizzerii Grotta). Wpłaty przyjmujemy 6 listopada przed i po meczu z Asseco Gdynia w HWS.

Zapisy trwają do 8-go Listopada włącznie, a następnie wysyłamy zamówienie do czołowego producenta odzieży kibicowskiej w naszym kraju, jakość gwarantowana.

Czekamy na was!

  • agnieszkaaa

    A kiedy szaliki juz beda? I gdzie będzie mozna je odebrac?